Masopust 2012

Kategorie: Kultura, Publikováno: 20.3. 2012 14:19
Ing. Roman Dědič (tajemnik@libcice.cz)
Ilustrační obrázek Masopust 2012

6. tentokrát kloboukový libčický masopust se konal 3.3.2012 v areálu koupaliště a za krásného slunečného počasí se jej zúčastnilo rekordních 700 občanů.

Průvod, kterému vévodily možné i nemožné pokrývky hlav, vedl a celou akci obdivuhodně již tradičně moderoval Ing. Evžen Novák, za což mu patří velký dík.

Poděkování si také zaslouží všichni níže uvedení sponzoři a spolupracovníci, kteří se na zdárném konání tohoto krásného jarního svátku podíleli:

Stavebniny Libčice – Josef Vaněk a Petr Dvořák, Elektromontáže- František Hudek, Instalatérství - Václav Šindelář, ACCON GROUP a Městský úřad Libčice nad Vltavou.
Hlavní cenu soutěže O nejhezčí klobouk věnovala „Cukrárna Pohádka“ paní Jany Rackové-Kaliánové a dobroty pro účinkující upekla Jana Kejmarová. Za organizační pomoc a zajištění bezpečnosti děkujeme Sboru dobrovolných hasičů pod vedením pana Vladimíra Čmelíka a za krásné fotografie panu Luboši Tonovi.
Děkujeme též všem účinkujícím: souboru MARIANE pod vedením Jany Kastnerové, souboru Šalom ZŠ Libčice pod taktovkou paní Terezy Andršové, sdružení MC Malina pod vedením Radky Čmelíkové, TJ SOKOL - sportovcům pana Jaroslava Nováka a malým tenistům Luboše Karase a též obětavým „řidičům“ kobyly Janě a Pavlovi Táhalovým.
V neposlední řadě děkujeme všem stánkařům a občanům z Libčic nad Vltavou, kteří přispěli svou účastí, krásnými maskami a dobrou náladou ke zdaru akce.

Více fotografií na: http://hbart.rajce.idnes.cz/