Soutěž Rozkvetlé Libčice 2024

Město vyhlašuje 6. ročník soutěže Rozkvetlé Libčice. Podmínkou účasti je, aby květiny a výsadba byly viditelné z ulice. Cílem je bujně kvetoucí a zelené město. Vaše zapojení velmi vítáme, pro tři vítěze je připravena finanční odměna.

ROČNÍK 2024

Soutěž Rozkvetlé Libčice není nijak limitována a je určena všem, kdo bydlí v Libčicích. S výjimkou zahrádkářských osad a městského úřadu se mohou zapojit i školy, instituce nebo firmy. Podmínkou je, aby květiny a výsadba byly dobře viditelné při pohledu z ulice. Jde totiž primárně o to, aby naše město bujně kvetlo a zelenalo se a kolemjdoucí ocenili zahrádkářské dovednosti našich spoluobčanů.

Pravidla

Pravidla soutěže se nemění, stačí udělat několik výstižných fotek a vybrat pět nejzdařilejších.

• Těchto pět fotografií následně pošlete e-mailem na adresu podatelna@libcice.cz do konce října 2024.
  • Nezapomeňte, že u fotek musí být uvedeno vaše jméno a příjmení, úplná adresa a kontakt (telefon a e- -mail).
  • Do předmětu zprávy uveďte Rozkvetlé Libčice 2024.
  • Odesláním fotografií účastník souhlasí se zveřejněním (použití v novinách nebo na webu města) a zpracováním osobních údajů v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu soutěže.

Hodnocení probíhá anonymně

O udělení cen rozhoduje komise životního prostředí. Organizátorem šestého ročníku soutěže je město Libčice nad Vltavou.

Těšíme se na fotky vašeho rozkvetlého domova a věříme, že letos bude opět z čeho vybírat. Také věříme, že finanční odměna ve výši:

1. místo: 3 000 Kč
  2. místo: 2 000 Kč
  3. místo: 1 000 Kč

je pro účastníky příjemnou motivací.

Soutěž Rozkvetlé Libčice 2024

Datum vložení: 22. 4. 2024 8:23