Mikkulášská bude!

Ilustrační obrázek

Publikováno 2.12.2020 11:48

Autor: správa webu

Kategorie: Různé

Přicházím s dobrou zprávou. Podařilo se nám vymyslet jak letos děti neochudit o setkání s Mikulášem a jeho pekelně-andělskou partou. Obvyklý formát besídky, samozřejmě, možný není. Přesto věříme, že si děti užijí letošní verzi v podobě Mikulášské stezky.

Jak to bude probíhat? V sobotu 5. 12. Mezi 15:15 - 17:15 je možné rezervovat si místo pro vaší skupinku/rodinu. Nabízíme vždy 15 minutové bloky s omezeným počtem míst - abychom zajistili, že se na stezku nevrhne najednou moc lidí a že u Mikuláše nebude čekat velké množství dětí najednou. Na našem webu www.mcmalina.cz najdete podrobnější informace a hlavně odkaz na přihlašování. Prosím jedna rodina = 1 místo, počet dětí pro které chcete balíček, uvádějte do poznámky! Bez rezervace balíček pro děti nedostanete - máme jich omezený počet.

Stezka bude začínat na Náměstí Svobody před Sokolovnou. Několik málo stanovišť děti provede po náměstí. Po vyřešení úkolů a získání všech písmen hesla se děti mohou vydat - s Vaším doporvodem samozřejmě - za Mikulášem a jeho partou do obřadní síně městského úřadu. Tam se schovává, aby nám úplně nezmrzl :) a tam děti dostanou svůj balíček.
První účastníci stezky ještě půjdou více méně za světla, ale teď se brzy stmívá a tak doporučujeme mít s sebou baterku. Pokusíme se vše udělat na osvětlených místech, ale pro jistotu a pro Vaše pohodlí přihoďte do kapsy nějaký další zrdoj světla.

Prosím na stanovištích i při čekání na Mikuláše dodržujte předepsané rozsetupy (u vchodu do síně budou na zemi značky!), dodržujte všechny podmínky daných vládou v rámci nařízení COVID-19.

A pokud si budete chtít zpříjemnit i sobotní dopoledne, přijďte na netradiční Adventní trh. Tentokrát se prý neuskuteční na farní zahradě, ale v okolních dvorcích a na tradičním místě pod vrbou. Začíná v 9 hodin a konec cca 12 hodin. Sledujte plakátovací plochy a www.libcickekrizovatky.cz

Z Maliny Vám přejem krásný den a těšíme s v sobotu na viděnou.

Julie
Menšík Čákiová