Městské dotace pro rok 2021

Ilustrační obrázek

Publikováno 31.12.2020 10:37

Autor: správa webu

Kategorie: Informace MěÚ

Navýšení o 100 tisíc korun a záruka opětovného přidělení

Stejně jako v předchozích letech i letos město vypsalo dotace na pořádání společenských, kulturních, sportovních akcí a podporu místních spolků.

Loňský rok byl výrazně poznamenán omezeními v podobě razantních opatření proti šíření nemoci covid-19 a bohužel nedošlo na realizaci mnoha akcí. Proto se vedení města rozhodlo podpořit pořadatele neuskutečněných akcí. Požádají-li organizátoři o dotaci na stejnou akci i v roce 2021, budou jim s jistotou přiděleny prostředky minimálně ve výši, kterou měli obdržet v roce minulém.
Z tohoto důvodu došlo k navýšení celkového objemu finančních prostředků na městské dotace z loňských 600 tisíc korun na rekordních 700 tisíc korun.

Podání žádosti do 29. ledna

O městskou dotaci se mohou ucházet organizace i jednotlivci téměř do konce ledna, žádost tedy musí být podána do pátku 29. ledna 2021. Poté dotační komise vyhodnotí podané žádosti a doporučí radě města rozdělení finančních prostředků mezi zájemce o dotaci.
Žádost můžete podat elektronicky (zaslat vyplněný formulář na podatelna@libcice.cz) nebo na vytištěném formuláři osobně předat v podatelně. Veškeré informace a potřebné dokumenty najdete na webu města v sekci Aktuality nebo v záložce Město/Komise a výbory/Dotační komise/Související dokumenty. Najdete zde i návrh smlouvy, která bude po přidělení finanční dotace na akci mezi městem a žadatelem uzavřena.

Poděkování

Také bych chtěl velmi poděkovat členům dotační komise, kteří se aktivně podíleli na úpravě pravidel a dokumentace k podávání žádostí o dotace.

 

V případě dotazů a případných nejasností stačí napsat e-mail na mistostarosta@libcice.cz a do předmětu uveďte „dotace“ nebo mě kontaktujte telefonicky na čísle: 775 917 202.

 

Přeji všem žadatelům úspěch a pevně věřím, že se v roce 2021 akce uskuteční a společenský život našeho města se zase rozjede na plné obrátky.

Vít Penížek, místostarosta

Související dokumenty

Dokument Velikost Datum vložení
Dokument typu docx Formulář - ŽÁDOST O MĚSTSKOU DOTACI 2021 24 kB 15.1. 2021
Dokument typu pdf Pravidla podávání žádostí 2021 96 kB 31.12. 2020
Dokument typu docx Vzor smlouvy_ městská dotace Libčice 2021 18 kB 31.12. 2020

Další aktuality v kategorii Informace MěÚ: