Trochu jiné čarodějnice

Ilustrační obrázek

Publikováno 28.4.2021 15:19

Autor: správa webu

Kategorie: Spolky

Centrum Malina, SDH Libčice a Komunitní centrum Fara Libčice pro vás chystají prima den.

A to hned s několika aktivitami.

1.  LUŠTĚNÍ ČARODĚJNÉ TAJENKY

V parku vedle ZUŠ - najděte 10 otázek, správně odpovězte a ZAPIŠTE SI tajenku/zaklínadlo. Bude se dětem hodit, aby večer získaly odměnu! - přístupné už od rána.

2.  NAUČNÁ STEZKA

po filipojakubské cestě. Zábavné úkoly a zajímavé informace o nejmagičtější noci v roce. Stezka začíná v nově otevřeném Komunitním centru Fara Libčice (na faře Evangelického kostela vedle školy). První stanoviště stezky najdete na zahradě a zároveň se můžete podívat, jak nové Komunitní centrum vypadá, protože v pátek bude v centru den otevřených dveří. No kdo není zvědavý, co je tam za vraty schované ? Trasa končí u Stánku u řeky a začátek je po obědě, to ještě upřesníme.

3.  PRUUULET

tedy spíš průjezd - ČARODĚJNICE a jejího strašidelného vozu. Přesnou trasu jízdy vozu a jeho přibližné zastávky ještě upřesníme. Ale už teď je jisté, že nebude chybět čarodějnice, pavouci a jiná havěť, kotel s lektvary a děsuplný kouř. A to celé se strašidelnými hasiči za volantem, kteří budou rozdávat odměny dětem v čarodějnických kostýmech. A dávat extra odměnu těm, kteří jim řeknou tajemné zaklínadlo vyluštěné v tajence (Viz bod 1.)
!!!Za všech okolností prosím dodržujte všechna platná opatření, dodržujte rozestupy a ochranu dýchacích cest!!!
Sledujte náš web a fb.

Krásný den přeje,
Centrum Malina, z.s.