Festival Otevřená zahrada 2021

Ilustrační obrázek

Publikováno 9.6.2021 10:06

Autor: správa webu

Kategorie: Kultura

Festival Otevřená zahrada s tématem folkloru evropských zemí bude mít dvě části – jednu živou a jednu pro online prostředí.

Ta druhá verze bude dostupná opravdu každému, i tomu, kdo by se na živou akci při stávajících platných protiepidemických opatření nevešel (v kostele může být zaplněno jen 50% kapacity).

V sobotu 19. 6. odpoledne proběhnou dva koncertní bloky, na které je dobré si rezervovat si do pátku 18.6. místo. Vstupné bude 100,-Kč, děti do 15 let neplatí, ale pozor – místo je nutné rezervovat i pro ně! Stačí napsat na mail festival.libcice@centrum.cz číslo koncertního bloku a počet osob.

Přijede sbor ŽAS z Tábora a vystoupí kapela Urgob a vypravěč Justin Svoboda. Klezmerové trio s flétnou, akordeonem a kontrabasem doplní vyprávěním židovských příběhů Justin Svoboda. Dále vystoupí děti domácí i přespolní. V prvním bloku to budou žáci ZUŠ Libčice a v druhém bloku se představí dětský folklorní soubor Kolečko, který pod hlavičkou sdružení Roztoč vede Antonie Hlavicová.

O přestávkách mezi koncerty pak bude možnost podívat se v prostorách krásně zrekonstruované fary na výběr z online verze festivalu.

Těšit se můžete také na pivovar Valeč, konkrétně na světlý ležák 11°, který bude možné zakoupit i v lahvích, dále na kavárnu 9baru Jendy Machovce a dobroty od Šárky Sekerové.

Podrobné informace o programu najdete zde. 

Kateřina Judová

 

Další aktuality v kategorii Kultura: