BLEŠÁK NA FAŘE 11. září

Ilustrační obrázek

Publikováno 17.8.2021 14:53

Autor: správa webu

Kategorie: Spolky

Centrum Malina a Komunitní centrum Fara Libčice vás zvou na BLEŠÁK NA FAŘE,

který se uskuteční

v sobotu 11. září od 9 do 13 hodin.

Pro návštěvníky je zajištěn dětský koutek s kreativní dílnou a drobné občerstvení. Více informací na www.mcmalina.cz

 

Po krátké letní odmlce začínáme opět plánovat akce pro Vás a Vaše děti a věřte, že tento školní rok se budete mít na co těšit! :-)

 

První akce, na kterou Vás nyní zveme je BLEŠÁK NA FAŘE! ?

Naše blešáky a bazárky jste navštěvovali v kulturním domě po dlouhá léta. Nyní máme možnost dát těmto akcím zcela jiný rozměr díky našemu novému zázemí, které nám nabídla Evangelická fara v Libčicích.

Blešák se uskuteční v krásném prostředí farní zahrady, kde si budou moci prodejci rozložit své deky k prodeji, můžeme poskytnout i stoly, v případě horšího počasí zajistíme i stany. Cena za prostor 1 deky je velmi příznivá, spíše symbolická - 30 Kč :-) Prodejci dostanou na uvítanou i dobrou kávu :-) Veškerý výtěžek z akce bude využit na provoz fary.

Pokud chcete blešák jen navštívit a něco pěkného či užitečného si koupit, věřte, že tuto příležitost si můžete i užít :-)

Máte-li děti, zabavíme je v našem dětském koutku a v kreativní dílničce, možná připravíme i jedno překvapení, které si užijí i dospělí :-)

BLEŠÁK NA FAŘE můžete využít i pro příjemné setkání s přáteli v prostředí krásné farní zahrady u drobného občerstvení, které pro Vás zajistíme...

 

Těšíme se na Vás 11. září od 9 do 13h!

Jana Chalupová a Vaše Malina ?

 

 

Související dokumenty

Dokument Velikost Datum vložení