Svatomartinský průvod - ZMĚNA PROGRAMU

Ilustrační obrázek

Publikováno 8.11.2021 15:48

Autor: správa webu

Kategorie: Spolky

Centrum Malina s dalšími spolky vás zve na svatomartinský lampionový průvod tento čtvrtek 11. listopadu 2021.

POZOR ZMĚNA U SV. MARTINA!

Bohužel současná neradostná epidemiologická situace v Libčicích a s ní související omezení personálních kapacit pořadatelů, musíme pozměnit formát sv. Martina. Varianta, že bychom jej úplně zrušili nepřipadá v úvahu, ale nemůžeme si dovolit uspořádat klasický velký průvod. Je nám to líto. Stejně tak není vhodné rozdávat rohlíčky a občerstvení a zvýšit tak riziko šíření nákazy.

PROTO ZMĚNA PROGRAMU.

Začátek posouváme již na 17:00. Až do 19:00 mohou děti přijít do výtvarné dílny v zahradě KC Fara Libčice, něco si vyrobit, přinést do Libčic sníh a prohlédnout si výstavu svatomartinských obrázků.

Pak mohou pokračovat na stezku, kterou jsme pro děti připravili. Ta bude dostupná již během dne, ale večer ji ještě osvětlíme svíčkami. Kdo bude chtít, dostane na faře křídy a může zdobit Libčické chodníky sněhovými vločkami. Stezka vede k náplavce, kde bude dětem představena legenda o sv. Martinovi. Nejedná se o klasické představení, ale spíš "animovaná" verze tohoto příběhu. Budeme ji pro děti pouštět několikrát za hodinu, aby se lidé nemuseli tolik shlukovat. A bude i sníh!

Lampióny, samozřejmě s sebou. Děti, které jsou v karanténě (a že jich není málo) mohou třeba rozsvítit za oknem svíčku (pod dohledem dospělého) a tak se, aspoň na dálku, k svatomartinské oslavě připojit.

Více na www.mcmalina.cz

Další aktuality v kategorii Spolky: