Čtvrtá generace Libčice.cz

Ilustrační obrázek

Publikováno 22.9.2015 20:53

Autor: Web Admin

Kategorie: Informace MěÚ, Web

Dámy a pánové,
od momentu registrace domény libcice.cz v roce 2000 jste si právě otevřeli čtvrtou verzi webových stránek města Libčice nad Vltavou. Snažili jsme se, aby nové městské stránky byly aktuální, poskytovaly řadu důležitých informací o dění ve městě, nabízely cenné rady, obsahovaly něco zajímavého ke čtení a zároveň byly přehledné a uživatelsky přívětivé.
Zavedli jsme nový Katalog služeb, kam se můžete zdarma registrovat, Virtuální prohlídku města, která nabízí neobvyklý pohled na naše město shora, snímaný dronem s kamerou a ze země panoramatickým focením.
Novinkou jsou též rozšířená Videa z města ať už v podobě filmů, nebo foto prezentací a samozřejmě, že nechybí oblíbená alba Fotografií z akcí, z kterých si můžete bezplatně jakoukoli fotografii stáhnout do svého počítače.
Moderní technologie nám umožňují, abyste kdykoli a kdekoli mohli do webu pohodlně nahlédnout i ze svých tabletů či mobilů.
Dali jsme si hodně záležet na tom, abychom pomocí tohoto elektronického portálu důstojně představili naše město a přiblížili dění v něm, a tak doufáme, že se vám bude líbit, a že jej budete hojně využívat.
Případné připomínky či žádosti o doplnění údajů či vložení aktualit a nových informací adresujte prosím na e-mail: hannah.bartikova@hbart.cz.

Hannah Bartíková: web editorka
Ing. Pavel Bartoš, MBA: starosta

Další aktuality v kategorii Informace MěÚ:

Další aktuality v kategorii Web: