Škola má ZdravoMat

Ilustrační obrázek

Publikováno 6.1.2016 13:10

Autor: Hannah Bartíková

Kategorie: Školství

Že nevíte, co to je? Rádi prozradíme.

Sám název už  napovídá, že se jedná o automat, který nabízí školním dětem samé  zdravé pochoutky a nápoje, které neobsahují zbytečně přidávané chemické látky, barviva, náhražky a hromadu rafinovaného cukru.

Děti si mohou vybrat z pestré nabídky bezlepkových i celozrnných potravin, veganských produktů, bio produktů a dalších zdraví prospěšných potravin ze sortimentu firmy Country Life.

A pití? Ovocné bio limonády a džusy, kvalitní ledové čaje české výroby, ledovcová voda a oblíbená limonáda se zdravou aloe verou.

Nechybí ani  sladkosti, které dodají zdravou energii jako je ovocné pyré, sušené ovoce, ořechy, špaldové tyčinky s mákem nebo sezamem, celozrnné medové vafle, bio müsli tyčinky, anglické ovesné Flapjacky a mnoho dalšího.

Firma ZdravoMat s r.o. představuje alternativu k produktům prodávaným prostřednictvím automatů a ve většině případů je cenově  schopná konkurovat obdobným výrobkům prodávaným v kamenných obchodech. Najdou se i vyšší ceny, ale ty je třeba porovnávat pouze s kvalitními ručně připravovanými pochutinami z čistých bio produktů, které se sériovou tovární výrobou logicky srovnání nesnesou.

Pro děti jen to nejlepší, což naše škola zavedením ZdravoMatu stoprocentně splňuje, takže chválíme!

A že děti mají o výrobky ze ZdravoMatu zájem, dokazuje fronta, která se o přestávkách u něj pravidelně tvoří a spousta cereálních drobků po celé škole...

Další aktuality v kategorii Školství: