Libčická policie nabízí volná místa

Ilustrační obrázek

Publikováno 31.1.2016 12:43

Autor: Hannah Bartíková

Kategorie: Volná pracovní místa

Obvodní oddělení policie v našem městě hledá nové spolupracovníky za podmínek uvedených v níže přiloženém inzerátu  a najdete jej i v únorových Libčických novinách.

Být „policajtem“ je snad sen každého malého kluka, ale s postupem věku jej mnozí z různých důvodů opouští. Není to snadné povolání, v kterém musí každý adept prokázat kromě profesionálních znalostí i jistou dávku statečnosti, včetně fyzické a psychické odolnosti. Ne každý muž, či žena,  jsou natolik integrovanými osobnostmi, aby zvládli jak náročné přijímací řízení, tak službu jako takovou.

Ovšem ti, kteří svůj sen nevzdají a splní všechny požadované předpoklady pro práci u policie, která nabízí pestrou škálu uplatnění, včetně zajímavých zaměstnaneckých výhod, se stanou velmi důležitou a uznávanou součástí záchranného a pomáhajícího sboru, bez kterého se žádná vyspělá společnost neobejde.

V současnosti je na trhu práce pro místní muže a ženy jedinečná příležitost najít práci u policie přímo v našem městě, takže rádi na to upozorňujeme i na tomto webu.

Kdo sledujete dění v Libčicích, tak jistě víte, že během krátké doby bude mít policie své nové sídlo v areálu Ludvík, který se za tím účelem bude rekonstruovat.

Sama jsem nedávno byla nucena využít služeb místní policie, protože mi nějaká neznámá pachatelka nabourala na náměstí zaparkované auto, a ujela. Mám tedy  čerstvou osobní zkušenost s prací libčické policie, která se mnou jednala rychle, profesionálně a s respektem. Mohla jsem také nahlédnout do jejího moderního technického vybavení, které mě dosti překvapilo. Tytam jsou doby "datlování" do mechanických psacích strojů. Díky moderním technologiím bylo naše šetření velmi pohodlné, na úrovni a dokonce bych řekla, že i zajímavé. 

Dovedu si představit, že ti povolaní, kteří se rozhodnou jít k policii a  najdou si u ní pro sebe to správné uplatnění, budou  považovat  za svou čest být součástí týmu, který má v popisu práce  lidi chránit  a pomáhat jim v nouzi.