Kruhový trénink na Plovárně

Ilustrační obrázek

Publikováno 14.8.2016 19:47

Autor: Hannah Bartíková

Kategorie: Sport

Související fotogalerie: zde

Dřepy, výskoky, výpady, shyby, kliky….. 30 vteřin na každém stanovišti, to vše několikrát dokola za doprovodu dynamické hudby a neustálého povzbuzování trenérky, kterým cvičence motivovala k lepším výkonům.

Tak nějak vypadal 11. 8. 2016 ukázkový kruhový trénink  pod širým nebem a pod vedením fitness trenérky Mgr. Aleny Vídeňské, která si pro nás připravila i zcela netradiční disciplíny, jako např. tah pneumatiky přivázané na laně, zvedání lešenářské trubky či na první pohled snadné vyhazování červeného balónku, který se však ukázal býti tak těžký, že jsme to někteří občas trochu šidili...

I to ale bylo na tomto tréninku velmi sympatické, neboť hned na začátku A. Vídeňská uvedla, že se nejedná o žádný závod, ani o nutnost podávat světové rekordy. Každý mohl cvičit dle svých fyzických i psychických schopností, a přesto, nebo možná právě proto, se všichni snažili vydat ze sebe co nejvíce.

Snad mohu mluvit i za ostatní, neboť z jejich pozitivních reakcí jsem poznala, že si to všichni opravdu užili. Někteří by dokonce takové letní cvičení venku uvítali každý večer... Energetický melounový nápoj, vlastnoručně připravený trenérkou, byl ideálním závěrečným přípitkem na zdraví.

Druhý, a zároveň poslední trénink tohoto druhu, se za dobrého počasí koná opět na Plovárně, a to 25. 8. 2016 od 19:00.

Přijďte si to vyzkoušet, fakt to stojí za to!

Související fotografie najdete zde.