12. Městský ples

Ilustrační obrázek

Publikováno 2.4.2017 23:32

Autor: Hannah Bartíková

Kategorie: Informace MěÚ, Kultura

Související fotogalerie: zde

Krásné, zcela neplesové,  téměř letní počasí ozvláštnilo konání našeho 12. Městského plesu, který se konal na apríla 1. 4. 2017 a uzavřel letošní plesovou sezonu.

Skvělá muzika Top Bandu Jana Smolíka, Saxofonového orchestru naší ZUŠ pod vedením Jiřího Zelenky a téměř hodinový koncert okouzlující Dashi nenechal snad nikoho  v klidu sedět - tančilo se ostošest. Kvality předtančení  trénovaných tanečníků z klubu Astaire a úžasných malých rock-and-rollistů ze Sokola Jinonice sice nikdo nedosáhl, ale ani jsme se o to nesnažili. Hlavně, že se tančilo a byla legrace.

Dobrá nálada přecházela z jeviště přes  parket až do kuloárů restaurace, která měla co dělat, aby stihla zajistit přísun  důležitých tekutin.

Nechyběla bohatá tombola, do které městu přispěli sponzoři Marel - P. Hudek, ZŠ, MŠ, Screws and Wire, Kvěpo, Regios, Z. Tybanová a Galerie Art.to - A. Hoffman Nečasová, jimž velmi děkujeme. 

Večer skvěle moderovala, v našem městě již všem dobře známá, moderátorka ze ZUŠ Mirka Dámcová a třešničkou na dortu byla originální svítící výzdoba sálu z dílny Martina Malečka - šéfa techniky pražského divadla Broadway.

Snad tedy mohu závěrem na základě pozitivních ohlasů očitých svědků prohlásit, že se 12. Městský ples opravdu podařil.

 

Související fotografie najdete zde.

Další aktuality v kategorii Informace MěÚ:

Další aktuality v kategorii Kultura: