Návštěvnost městského webu

  • Autor: Hannah Bartíková
  • Publikováno: 5.7.2016
  • Rubrika: Různé

Přiznám se, že si statistiku návštěvnosti tohoto webu moc neprohlížím, protože se jej mnohem raději snažím udržet maximálně aktuální a přitom doufám, že plní svůj účel.

Uznávám, že doufat není moc profesionální, a tak jsem se ponořila do podrobné statistiky návštěvnosti a zjistila jsem docela zajímavá čísla. Sečetla jsem návštěvnost za posledních 6 měsíců a dospěla jsem k číslu 30 053, což znamená, že měsíčně se na web města podívá v průměru 5 008 lidí a že adresa www.libcice.cz denně zaznamená 166 kliknutí.

Když uvážíme, že v našem městě žije 3 300 obyvatel včetně dětí, které náš web ještě nezajímá a včetně starší generace, která se takovým moderním technologiím spíše vyhýbá, tak snad můžeme návštěvnost tohoto webu považovat za uspokojivou.

Potěšující je vědět, že si postupně zvykáte na web města chodit, neboť návštěvnost rok od roku stoupá. V r. 2013 to bylo dokonce o 1 000 návštěv měsíčně méně, než letos. Je možné, že za ten nárůst mohou i moderní mobilní telefony či tablety, které umožňují snadný přístup na aplikaci do mobilů, kterou město samozřejmě také provozuje.

Nemáme ambice vás na webu bavit, ale především podávat včas důležité informace, které pro život a o životě ve městě potřebujete znát. Pokud se nám to daří plnit, tak nás to velmi těší a o váš zájem budeme i nadále usilovat.
 

Další články autora