Dětský skate kemp Kladno 28.-31.7.2016

  • Autor: Ondřej Veszelei
  • Publikováno: 23.7.2016
  • Rubrika: Sport
  • Související fotogalerie zde

Vzhledem k dnešním trendům jsme zvolili pro děti ideální kombinaci moderní volnočasové aktivity a klasického kempu (tábora). Rádi bychom u dětí rozvíjeli již zapomenuté hodnoty a tradice, jako je například férovost, týmová práce, respekt a v neposlední radě kamarádství.

Našim cílem je ukázat dětem, že sport má mnoho podob a může být moderní a zábavný. Také bychom rádi odbourali u rodičů jisté předsudky, které mají ohledně street aktivit.

Celý kemp bude probíhat v pro nás uzavřeném Skate parku Kladno. Děti budou rozděleny do kategorií dle věku a samozřejmě zkušeností. Kemp se specializuje na děti a mládež od 6-ti do 15-ti let. Během pobytu se děti naučí základy skateboardingu, jak se správně chránit případnému zranění, jaký si pořídit skateboard, jak o něj pečovat či jaké triky se na skateboardu dají dělat.

Výuka je prováděna zkušenými profesionálními jezdci, kteří se aktivně věnují skateboardingu a mají s výukou již letité zkušenosti. Pro děti si připraví ukázku svého mistrovství.

Program bude obohacen o noční skateování a poslední den si naši jezdci poměří síly a triky v závěrečném závodu. Každý zúčastněný si odnese účastnický diplom a malou pozornost.

Jako ke každému jinému sportu patří i ke skateování kvalitní strava a pitný režim, takže našim účastníkům bude podávána strava 5x denně a z toho dvě teplá hlavní jídla.

Aby bylo ještě více o zábavu postaráno, budou děti ubytované formou kempu. Během pobytu jsou děti pod dozorem lektorů, zdravotníka a samozřejmě kempových vedoucích.

Cena kempu je Kč 4.499.

V případě zájmu o účast kontaktujte prosím Ivu Stupkovou na telefonu 734179655 či emailu produkce@kristianproduction.cz. Ráda vám také zodpoví veškeré dotazy.

www.detskyskatekemp.cz

Další články autora