Pool Party na Libčické plovárně

V sobotu dne 29. 7. 2017 se konala na Libčické plovárně, na lepší počasí odložená akce, kterou organizátoři nazvali trefně Pool Party. Snad mi Ondřej Veszelei s provozovatelem koupaliště Radkem Černým odpustí hru se slovy, když si možná i za ně trochu povzdychnu, že je škoda, že na Pool Party přišlo jen půl lidí, přestože počasí bylo vcelku příznivé a zábava zajištěná.

Nicméně něco přes stovku jich přišlo, a tak si mohli zařádit ve vodě s nafukovacími labutěmi či žraloky nebo si zahrát vodní mini košíkovou se spoustou barevných balónků.
Ti, kteří nechtěli mít s osvěžující vodou nic společného, mohli ochutnávat koktejly z pojízdného Smarty baru, který v Libčicích nebyl poprvé. Tento kouzelný dopravní prostředek bývalého hokejového brankáře Dominika Haška byl u nás již jednou jeho provozovatelem Ondřejem Slapničkou „zaparkovaný“ na náplavce během loňského festivalu Hypno Open Air. Ochutnala jsem alko i nealko speciality a mohu potvrdit, že byly originální a velmi dobré.

K tomu servírovala restaurace báječnou pizzu, v peci pečená křidélka, grilované pikantní klobásky a pozor - speciálně pro tuto akci v rekonstruované udírně bezkonkurenčně chutně připravenou kýtu, ke které se hodilo jedině dobře vychlazené pivečko.

Aby to byla party, jak se patří, nemohla chybět hudba. O tu se postarali DJ´s z Libčic, kteří si říkají Envyfein a DJ Ladis. Z Kralup k nám přijeli další dva, a to DJ Jacko a Olda a z Kladna DJ KoTtyna. Díky plovárna ožila a jejich produkce zajistila dobrou náladu všem, včetně nich samotných, protože bylo na chlapcích patrné, že se vyznají, používají kvalitní techniku a že je pro ně jejich práce koníčkem. U bazénu se hrálo přesně od dvou do desíti, jak bylo naplánováno, a poté se hudební produkce přesunula do vnitřních prostor restaurace a pokračovala do ranních hodin.

A jak jsem tak chodila mezi lidmi s foťákem, zaslechla jsem mnohá pozitivní hodnocení, která bych si dovolila shrnout do superlativu mladé generace - bylo to prostě „husto-kruto-přísný“.

 

 

Bez názvu Bez názvu Bez názvu Bez názvu Bez názvu Bez názvu Bez názvu

Další články autora