Volební subjekty

Libčický občanský spolek

Logo LOS

Libčický občanský spolek LOS je otevřené a dobrovolné společenství lidí, kterým není život v našem městě lhostejný. Členové Libčického občanského spolku LOS svou aktivitou povzbuzují občanský život ve městě a přispívají k jeho rozvoji. Organizují například společenské, kulturní, politické nebo přírodovědné akce. Čtyři jeho členové působí současně v zastupitelstvu města.

Spolek LOS provozuje otevřený komunitní web Libčické Křižovatky - http://libcickekrizovatky.cz/

Občanské sdružení Liběhrad

Současné občanské sdružení Liběhrad vzniklo počátkem roku 2006 na základě počáteční aktivity pěti libčických občanů. Jeho záměrem bylo a je zlepšovat kvalitu života ve městě a podporovat společenské a sportovní aktivity místních spolků.

V roce 2006 šel Liběhrad se svou kandidátkou 15 členů poprvé do komunálních voleb, získal rekordních 10 mandátů v zastupitelstvu města a starostou se stal Ing. Pavel Bartoš, MBA.

V roce 2010 šel Liběhrad znovu do voleb, získal 8 mandátů z 15 možných a Ing. Pavel Bartoš, MBA byl znovu zvolen do funkce starosty.

V roce 2014 se Liběhrad znovu zúčastnil komunálních voleb, získal sedm mandátů z patnácti a po politickém vyjednávání uzavřel koaliční smlouvu s TOP 09 a ANO 2011. Po tomto spojení disponuje tato koalice v zastupitelstvu města devíti mandáty z patnácti možných.

  • Ing. Vladimír Urbánek, 721 657 930, urbanekv@quick.cz
  • Ing. Pavel Bartoš, MBA, 731 463 353, starosta@libcice.cz
  • www.forumlibcice.cz

ODS

bude doplněno

TOP 09 Libčice nad Vltavou

Místní organizace TOP 09 byla ustanovena 2. 2. 2012 s cílem opět vnést důvěru občana v politiku a politiky našeho města.

Tradice, odpovědnost, prosperita a transparentnost jsou principy, které prosazujeme jak na místní, tak na regionální úrovni.

Co je naším cílem

Jsme konzervativní demokratická strana. Při rozhodování a hlasování na radnici však rádi podpoříme jakýkoliv návrh, bez ohledu na politickou příslušnost, bude-li se jednat o návrh ve prospěch občanů a povede-li k dalšímu rozvoji města.

Svým jednáním a chováním chceme občany města spojovat, ne rozdělovat.

Mezi naše priority patří lepší využití dotací z Evropské unie a kraje, které chceme využít k rozvoji, ke zkrášlení města a k rozšíření možností společenského, kulturního a sportovního vyžití.

Chceme, aby Libčice byly město, kde se příjemně bude žít jeho občanům.

  • Kancelář MO TOP 09: Chýnovská 179, Libčice nad Vltavou
  • www.forumlibcice.cz
  • info@libcice-top09.cz
  • Tel.: 233 004 170