MC Malina

Mateřské centrum Malina v Libčicích nad Vltavou je občanské sdružení, které vzniklo z iniciativy mladých maminek v roce 2008.

  Název Malina vznikl ze spojení MA jako mateřské, LI jako Libčice, NA jakožto na řece Vltavě. Nebo si jej také překládáme jako MAlá, LIbčická a NAše.
   V současné době provozují MC matky na mateřské dovolené, které se podílí na samosprávě. Provoz Maliny je zajištěn částečně z dotací města v rámci pravidelných grantových výzev, z členských příspěvků (100/rok a rodinu) a kurzovného za pravidelné aktivity.
    Vedle kroužků pro děti i dospělé pořádá či spolupořádá Malina i nepravidelné akce pro širokou veřejnost. Momentálně, díky vstřícnosti majitelů KD Libčice, sídlí Malina v prostorách kulturního domu. Pro některé své kroužky ještě využívá i prostory ZUŠ pro cvičení sokolovnu.
     S činností mateřského centra se nejlépe seznámíte na jeho webu www.mcmalina.cz. Najdete tam seznam kroužků, přehled či kalendář zajímavých akcí v Libčicích a okolí, které by mohly zajímat rodiny s dětmi.
      Na níže uvedeném e-mailu se můžete přihlásit k zařazení do Seznamu Malinových kontaktů. Všem ze seznamu z Maliny chodí informační e-maily nejen o akcích a činnosti centra, ale i o dění ve městě.

       Kontakt

       • Předsedkyně sdružení: Julie Menšík Čákiová
       • E-mail: mcmalina@seznam.cz
       • Tel.: 605 866 609
       • www.mcmalina.cz

        

       Bez názvu Bez názvu Bez názvu