Hlášení městského rozhlasu

Chcete-li dostávat obsah hlášení městského rozhlasu e-mailem, zaregistrujte ve formuláři níže svoji e-mailovou adresu. Následně Vám bude zaslán aktivační kód pro ověření Vaší adresy.

přihlášení k odběru

Poslední odeslané hlášení

Základní škola vás srdečně zve na tradiční Velikonoční jarmark, který se koná v sobotu 24. března od 10 do 14 hodin na zahradě školy. Těšit se můžete na tradiční velikonoční tvoření, bohaté občerstvení, výrobky žáků školy a hudební program.

Galerie Uhelný Mlýn vás zve na vernisáž výstavy s názvem Centrum v periferii v sobotu 24. března od 14 hodin.

Libčická plovárna vás zve v sobotu 24. března od 17 do 21 hodin na Čaje o páté a od 21 hodiny na Retroparty.

13. Městský ples se koná v sobotu 24. března od 20 hodin v kulturním domě. K poslechu i tanci hraje TOP Band Jana Smolíka, jako host programu vystoupí Roman Vojtek. Těšit se můžete na předtančení i bohatou tombolu. Průvodkyní celého večera je Miroslava Dámcová. Vstupné zdarma. Vstupenky si můžete rezervovat v úředních hodinách pokladny městského úřadu od 19. března.

Mateřské centrum Malina vás zve na další besedu s psycholožkou Mgr. Zuzanou Mošovskou, tentokrát k tématu sourozeneckých vztahů. Beseda se uskuteční v úterý 27. března od 17 hodin 30 minut v Malině v Kulturním domě v Libčicích. Více informací na www.mcmalina.cz

Mateřská škola Libčice nad Vltavou vás zve na přednášku
o školní zralosti dětí, která se bude konat ve čtvrtek 5. dubna od 16 hodin v budově MŠ ve třídě Ježečků.

Odesláno dne 19.3.2018