Hlášení městského rozhlasu

Chcete-li dostávat obsah hlášení městského rozhlasu e-mailem, zaregistrujte ve formuláři níže svoji e-mailovou adresu. Následně Vám bude zaslán aktivační kód pro ověření Vaší adresy.

přihlášení k odběru

Poslední odeslané hlášení

Libčické ochotnické divadlo LOĎ a ZUŠ Libčice za podpory města Libčice nad Vltavou vás zvou na Libčický divadelní podzim 2018 do sálu ZUŠ
• v sobotu 24. listopadu od 19 hodin na bláznivou komedii Natěrač.
• v sobotu 8. prosince od 19 hodin na komedii Kurz efektivního rodičovství.
Vstupné je dobrovolné.


Mateřské centrum Malina vás zve na již 3. ročník Blešího trhu, který se uskuteční v neděli 25. listopadu od 17 do 19 hodin v kulturním domě Libčice. Pošlete staré věci do světa a nakupte originální dárky s historií...více informací na www.mcmalina.cz


Vážení rodiče, milé děti a přátelé školy, srdečně vás zveme na Vánoční trhy, které se konají v sobotu 1. prosince od 14.00 do 17.00 hodin na zahradě základní školy. Na programu je ochutnávka vánočních specialit, živá hudba a betlém, výstava a prodej výrobků žáků a vánoční dílna. V 17 hodin je slavnostní rozsvícení vánočního stromu.


Libčický občanský spolek LOS a farní sbor Českobratrské církve evangelické pořádá v neděli 2. prosince od 10 hodin Adventní jarmark v evangelickém kostele a na farní zahradě. Akce se koná za finanční podpory města Libčice nad Vltavou.


V úterý 4. prosince se bude konat beseda s Mgr. Zuzanou Mošovskou na téma Psychohygiena od 17 do 19 hodin v kulturním domě tentokrát i s možností hlídání vašich dětí. Svou účast potvrďte na e-mail mojeterapie@gmail.com.

Odesláno dne 19.11.2018