Hlášení městského rozhlasu

Chcete-li dostávat obsah hlášení městského rozhlasu e-mailem, zaregistrujte ve formuláři níže svoji e-mailovou adresu. Následně Vám bude zaslán aktivační kód pro ověření Vaší adresy.

přihlášení k odběru

Poslední odeslané hlášení

Vážení spoluobčané,
v současné době zavádíme nový způsob komunikace s občany. V nastávajícím období bude ukončeno rozesílání hlášení městského rozhlasu, tak jak tomu bylo doposud, ale bude jako komunikační platforma využívána služba Mobilního rozhlas.

Do systému se můžete přihlásit přes webovou stránku www.libcice.mobilnirozhlas.cz , nebo si nainstalovat aplikaci do Vašeho mobilního telefonu nebo vyplnit formulář, který byl vložen do lednového vydání Libčických novin a donést ho na podatelnu městského úřadu.

V rámci platformy Mobilní rozhlas si můžete vybrat, zda chcete být informováni o krizových situacích, odstávkách, poruchách a výpadcích energií, kulturních, společenských a sportovních akcích.

Platforma je funkční i v rámci mobilní aplikace Zlepšeme Česko. V rámci níž můžete poukazovat i na na nepořádek, černé skládky, poškozený veřejný majetek a další věci, které můžeme společně zlepšit a zajistit nápravu. Stačí daný podnět vyfotit přes aplikaci Zlepšeme Česko (Android, iOS), poslat nám a my už se danou věcí budeme zabývat.

Věříme, že díky této platformě budeme schopni zvýšit úroveň bezpečí, zapojit více občanů do kulturního a sportovního dění, umožnit efektivnější a modernější komunikaci mezi občanem a úřadem, zvýšit čistotu veřejných prostranství, rychleji a efektivněji řešit vznikající nejen technické problémy ve veřejných prostorách a celkově více občany zapojit do dění ve městě.

Vše je samozřejmě v souladu s GDPR obecným nařízením o ochraně osobních údajů.


POJĎTE S NÁMI DÁL ZLEPŠOVAT MĚSTO LIBČICE NAD VLTAVOU

Děkuji Vám,

Vít Penížek, místostarostaOdesláno dne 17.1.2020