Hlášení městského rozhlasu

Chcete-li dostávat obsah hlášení městského rozhlasu e-mailem, zaregistrujte ve formuláři níže svoji e-mailovou adresu. Následně Vám bude zaslán aktivační kód pro ověření Vaší adresy.

přihlášení k odběru

Poslední odeslané hlášení

Minulý týden byly nalezeny klíče na oranžovém hřišti. Klíče jsou k vyzvednutí na MěÚ.

Absolventský koncert žáků ZUŠ Libčice se koná ve čtvrtek 23. května od 18 hodin v sále ZUŠ.

V pátek 24. května se od 18 hodin koná v evangelickém kostele Noc kostelů, při které zahrají hudebnice Kristýna Kosíková a Eva Dobošová. Následuje posezení a rozhovory ve farní zahradě.

Libčický občanský spolek LOS vás zve na farmářský trh, který se uskuteční v areálu šroubáren v prostoru před Uhelným Mlýnem v sobotu 25. května v době od 9 do 12 hodin. Všichni jste srdečně zváni.

V neděli 26. května přijede do Libčic ovocnářská farma, která bude prodávat jablka, hrušky, brambory, cibuli a česnek, ovocné mošty a včelí med na tradičním místě v Letecké ulici od 15 hodin do 15 hodin 30 minut.

Centrum Malina pořádá příměstský tábor pro děti od 6 do 10 let, a to v prvních dvou červencových týdnech. Více informací naleznete na webových stránkách www.mcmalina.cz .

Centrum Malina pořádá týdenní pohybový kurz pro ženy i za přítomnosti jejich dětí v Kyjově u Krásné Lípy, a to od 20. do 27. července. Více informací naleznete na webových stránkách www.mcmalina.cz.

Klub seniorů pořádá ve středu 29. května zájezd do Slavkova u Brna a Bučovic. Odjezd autobusu je v 6 hodin z náměstí Svobody.

Odesláno dne 22.5.2019