Hlášení městského rozhlasu

Chcete-li dostávat obsah hlášení městského rozhlasu e-mailem, zaregistrujte ve formuláři níže svoji e-mailovou adresu. Následně Vám bude zaslán aktivační kód pro ověření Vaší adresy.

přihlášení k odběru

Poslední odeslané hlášení

Byly nalezeny klíče od osobního automobilu, které jsou k vyzvednutí v podatelně městského úřadu.


Mateřské centrum Malina vás zve na besedu psycholožky Mgr. Zuzany Mošovské k aktuálnímu tématu Obtíží dětí ve škole a školce. Beseda se uskuteční v úterý 18. září od 17 hodin v MC Malina v kulturním domě. Tentokrát budete moci využít i služby hlídání dětí během besedy. Více informací naleznete na stránkách www.mcmalina.cz


Libčický občanský spolek LOS zve na další v pořadí již páté pokračování farmářského trhu, který se uskuteční v areálu šroubáren v prostoru před Uhelným Mlýnem v sobotu 22. září v době od 9 do 12 hodin. Všichni jste srdečně zváni.


Libčický občanský spolek LOS zve na 5. ročník Libčické Hašlerky, který se uskuteční na sokolském hřišti v neděli 23. září od 14 hodin. Během odpoledne vystoupí staropražské kapely Šmrnc a Třehusk, pěvecký sbor Scandula, Bohuš Matuš a kapela Dunaband. Všichni jste srdečně zváni.

Odesláno dne 17.9.2018