Aktuality - Výsledek konkurzního řízení na ředitele/ku Základní školy

Výsledek konkurzního řízení na ředitele/ku Základní školy  1

ZŠ Karla Hašlera má s účinností od 1. srpna novou ředitelku. Je jí paní Mgr. Martina Talpová, která vzešla jako nejvhodnější uchazečka z řádného konkurzního řízení. Děkujeme současnému řediteli panu PhDr. Františkovi Bahenskému za nasazení, se kterým se poslední tři roky naší škole věnoval.

V úvodu včerejšího jednání zastupitelstva města se představila nově jmenovaná ředitelka naší základní školy paní Mgr. Martina Talpová. Pro ty, kdo se na jednání nemohli přijít podívat osobně, je tu část záznamu ze ZM ke shlédnutí na webu libcickekrizovatky.cz.

Paní Mgr. Talpová vzešla jako nejvhodnější kandidátka z konkurzního řízení, které zřizovatel vyhlásil na konci března. Školu dosud vedl pan PhDr. František Bahenský, jehož zřizovatel před třemi lety pověřil řízením školy do doby jmenování ředitele, který vzejde z řádného konkurzu. A to nastalo nyní. Paní Mgr. Talpová vedení základní školy převezme 1. srpna 2023.

Více o nové paní ředitelce, průběhu konkurzního řízení a blízké budoucnosti naší školy se dozvíte v prázdninovém vydání Libčických novin, které vyjde na konci července.

Děkujeme současnému řediteli panu PhDr. Františkovi Bahenskému za nasazení, se kterým se poslední tři roky naší škole věnoval. Děkujeme zaměstnancům školy za každodenní trpělivou péči o svěřené děti.

Děkujeme také všem zájemcům, kteří se do konkurzu o vedoucí místo na naší škole přihlásili.

Tereza Nehasilová, místostarostka

ZŠ Karla Hašlera