Město Libčice nad Vltavou vyhlásilo nové VZMR - Rekonstrukce vnitřních prostor ZŠ Karla Hašlera a Revitalizace parku v ulici Letecká a Modernizace sálu ZUŠ. Podrobnosti k zakázkám NAJDETE ZDE.

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční

• v pátek 7. června 2024 od 14:00 hodin do 22:00 hodin a
  • v sobotu 8. června 2024 od 8:00 hodin do 14:00 hodin.

KOMPLETNÍ INFORMACE K VOLBÁM NAJDETE ZDE:

27. Libčický Divadelní Podzim

Divadelní podzim se chýlí ke konci, ale ještě je na co se těšit. Už tu máme ony pověstné dlouhé zimní večery, a to je ten nejvhodnější čas zajít do divadla.

4. listopadu můžete vidět autorskou komedii Hra ve hře o tom, jak to vypadá, když se chystá divadelní představení. Zahrají herci z divadelní společnosti Jakoby herci z Řeže.

Hned po svatém Martinu v neděli 12. 11. uvedeme komedii Spící lev. Na jednoaktovku z období první republiky vás zve DS Campanum z Prahy.

Na neděli 19. listopadu jsme připravili něco mimořádného. Ten, kdo zná pražské divadlo Sklep, by si neměl nechat ujít vtipné a zajímavé představení – revue Pomník v podání DS DivOch z Únětic v čele s Vladimírem Vytiskou. Sice to není v Libčicích, ale stačí si „skočit“ do Úholiček, jejichž sál jsme pro toto představení zajistili.

Poslední listopadový víkend jsme si tak trochu přivlastnili my. V sobotu i v neděli zahrajeme novinku Manželstvím k lásce. Každé představení bude trochu jiné, neboť v každém uvidíte
jiné herce.

Na všechna představení si můžete udělat rezervaci, což vřele doporučuji! Rezervační formulář najdete na webu www.divadlolod.cz.

Závěrem LDP v neděli 27. 11. vyhlásíme výsledek divácké soutěže a udělíme titul „zasloužilého diváka“. Držitelem titulu se stane ten, kdo navštívil nejvíce představení v průběhu podzimu a získá unikátní věcnou cenu.

Kateřina Kapounová za realizační tým

27. Libčický Divadelní Podzim