Městská knihovna bude do 25.června z důvodu dovolené uzavřena.

Z provozních důvodů bude Česká pošta pobočka Libčice nad Vltavou ve čtvrtek 20. června 2024 uzavřena.

Den na řece

Den na řece  2

Město Libčice nad Vltavou vás srdečně zve na druhý ročník populárního Dne na řece. Přijďte s námi prožít skvělé odpoledne plné sportu, zábavy a relaxace, tentokrát na libčické náplavce.

Uvidíme se tedy v sobotu 22. června 2024, kdy jsme pro vás na odpoledne zhruba od 15 do 20 hodin připravili nabitý program, a každý si jistě najde to své, co ho bude bavit.

Program oficiálně začíná ve 14 hodin odpoledne plavbou z Úholiček do Libčic. Plavidla – kánoe, rafty, paddleboardy vám rádi zdarma zapůjčíme, stačí si je předem rezervovat e-mailem na dennarece@seznam.cz. A příliš s tím neotálejte, aby na vás zbylo.

A CO VÁS LETOS NA LIBČICKÉ NÁPLAVCE ČEKÁ?

• Škola paddleboardingu pro děti i dospělé
  • Funkční trénink s Petrou
  • Jóga s Magdalenou
  • Závody na nafukovacích kačenách
  • Výtvarná dílna pro děti s Malinou
  • Ukázka záchrany života ve vodě a na souši s hasiči
  • Pravidelné plavby parníkem

Navíc si můžete užít pláž, plážový bar s drinky, lehátka a občerstvení. Toto zábavné odpoledne bude jedinečné a vy můžete strávit společný čas s dětmi, rodinou a přáteli, zasportovat si a zrelaxovat se. Jen si nezapomeňte udělat rezervaci na vybrané programové body (cvičení, zapůjčení plavidel, plavba parníkem) a určitě sledujte sociální sítě pro aktuální informace. Těšíme se na vás!

Petra Grybauskas, za organizační tým

PROGRAM NAJDETE ZDE Typ: PDF dokument, Velikost: 594.31 kB