Město Libčice nad Vltavou vyhlásilo nové VZMR - Rekonstrukce vnitřních prostor ZŠ Karla Hašlera a Revitalizace parku v ulici Letecká a Modernizace sálu ZUŠ. Podrobnosti k zakázkám NAJDETE ZDE.

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční

• v pátek 7. června 2024 od 14:00 hodin do 22:00 hodin a
  • v sobotu 8. června 2024 od 8:00 hodin do 14:00 hodin.

KOMPLETNÍ INFORMACE K VOLBÁM NAJDETE ZDE:

Klub seniorů – cestovatelé

Plzeň

Nabídka letošních výletů - Klub seniorů vás zve ke společnému cestování. I letos je naplánováno několik zajímavých míst, kam se můžete s námi vypravit.

Nabídka letošních výletů

Klub seniorů vás zve ke společnému cestování. I letos je naplánováno několik zajímavých míst,
kam se můžete s námi vypravit:

• 7. května vyrazíme do Broumova a navštívíme tamní klášter, odjezd z náměstí Svobody v 6.30 hodin.
  • 28. května se vypravíme na Moravu a prohlédneme si krásný zámek Milotice, odjezd opět z náměstí Svobody v 6.30 hodin.
  • 11. června pojedeme do kraje Karla Hynka Máchy a čekají nás Litoměřice, Doksy a Staré Splavy, tentokrát odjíždíme z náměstí Svobody v 7.00 hodin.
  • 18. června se rozjedeme po Plzeňském kraji a zastavíme se v Plzni, Přešticích a Klatovech, odjezd opět z náměstí Svobody v 6.30 hodin.

První výlet už je za námi, 19. dubna jsme navštívili výstavu DŮM A ZAHRADA v Lounech a
odpoledne se vypravili do Rakovníka. Bohužel nám počasí příliš nepřálo, ale účastníci zájezdu
byli s výletem spokojeni, protože využili příležitosti a nakoupili si na své zahrádky kytky a keříky.
Podrobné informace o jednotlivých výletech získáte na telefonu 725 865 826.
Jana Janovská, vedoucí zájezdů

Plzeň