Libčická náplavka - ukázky návrhů architektonické soutěže, více ZDE

Městská knihovna bude ve středu 17. srpna uzavřena z důvodu dovolené, děkujeme za pochopení.

Ochutnej Evropu

Ochutnej Evropu 2

Pozvánka na kulturní akci Ochutnej Evropu, kterou v souvislosti s předsednictvím ČR v Radě Evropské unie pořádá Středočeský kraj. Od srpna do října se v regionu postupně uskuteční 11 akcí, kde najdete stánky s gastronomickými specialitami každého z 27 členských států.

Hlavním lákadlem pro návštěvníky budou chutě a vůně Evropy – stánky s gastronomickými specialitami každého z 27 členských států Evropské unie.

Prostor představit své země dostanou ambasadoři každého členského státu.

Lidé budou moci ochutnat známé i méně známé speciality, poznat zvyky a kulturu jednotlivých evropských zemí.

Kromě toho bude připraven i bohatý kulturní program.

První akce se bude konat 6. srpna 2022 v Příbrami, celý cyklus se uzavře 15. října v Kladně.

Vstup je zdarma, akce organizačně zajišťuje Středočeská centrála cestovního ruchu.

Ochutnej Evropu

Datum vložení: 1. 7. 2022 11:02