Město Libčice nad Vltavou vyhlásilo výběrové řízení na zakázku Rekonstrukce chodníků v ulici Hřbitovní a Dělnické. Příjem nabídek do 29.7.2024 do 10 hodin. Kompletní informace najdete ZDE nebo na portálu zadavatele www.vhodne-uverejneni.cz.

Základní škola Karla Hašlera

WEBOVÁ STRÁNKA ŠKOLY

Školní vzdělávací plán je přizpůsobený současným vzdělávacím trendům a požadavkům a škola je postupně vybavena progresivními výukovými prvky. Pro zlepšení kvality vzdělávání jsou ve škole odborné učebny vybavené moderními pomůckami a technikou k výuce jazyků, přírodopisu a chemie, zeměpisu, dějepisu, hudební výchovy a výtvarné výchovy. Hlavní prioritou je zkvalitňovat a modernizovat informační technologie pro práci žáků a pedagogů.

Základní škola je zapojena do projektů: Ovoce do škol, Recyklohraní, Čtení pomáhá, Edison, Mléko do škol, Bambini litera a žáci se každoročně zúčastnůjí olympiád.

Zřizovatelem Základní školy Karla Hašlera je Město Libčice nad Vltavou, nám. Svobody 90, 252 66 Libčice nad Vltavou.

ADRESA

5. května 68, 252 66 Libčice nad Vltavou, okres Praha-západ

Telefon 233 930 826, 775 321 487
ID datová schránka: vxsmcr6
Číslo bank. účtu: 181859227/0300

158c_1

Školská rada

Školská rada je orgán školy umožňující zákonným zástupcům nezletilých žáků, pedagogickým pracovníkům školy a zřizovateli podílet se na správě školy. Školská rada se řídí § 167 a 168 školského zákona (561/2004 Sb.) a zabývá se vzdělávacími a organizačními záležitostmi školy.

Rada zasedá minimálně dvakrát ročně.

Neváhejte se na nás obrátit s dotazy, podněty, starostmi, ale i radostmi, které vzdělávání dětí v naší škole přináší.

Složení školské rady

Za zákonné zástupce nezletilých žáků (rodiče):

Za pedagogické pracovníky školy:

Za zřizovatele:

Náhodná fotogalerie