Zimní Libčice

Městská knihovna rozšiřuje provozní dobu o čtvrtek od 8 do 14 hodin.

Stavební úřad je z důvodu nemoci do 30. ledna uzavřen.

DEVOTO SE - Tesař, truhlář/ka

Společnost DEVOTO SE se sídlem Areál Šroubáren 43, Libčice nad Vltavou nabízí volné pozice - truhlář/ká, tesař. V případě zájmu kontaktujete: Lenka Švelchová 733 359 599 nebo prace@devoto.cz.

Tesař na dřevostavby / Nástupní bonus!

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny)
Lokalita Libčice nad Vltavou
Firma DEVOTO SE
Kategorie Truhlář / TruhlářkaStavební technik / techničkaTesař / Tesařka
Hrubá mzda 35.000 – 55.000 Kč
Kontakt Lenka Švelchová

DEVOTO je česká firma s 14letou tradicí. Vyrábíme nábytek, zařizujeme interiéry a ve spolupráci s architekty a stavaři stavíme modulové dřevostavby z prefabrikovaných panelů a dřevostavby na zakázku.

Celkem je nás cca 30 a máme moderní vybavenou dílnu, administrativním zázemím s showroomem v areálu šroubáren v Libčicích u Prahy.

Hledáme TESAŘE a ZKUŠENÉ ŘEMESLNÍKY NA DŘEVOSTAVBU - stavíme tým, který bude kompletovat dřevostavby. Většinu konstrukcí vyrábíme u nás v hale a klademe důraz na maximální prefabrikaci.

Co od tebe potřebujeme:

• Samostatně nebo pod vedením přečíst výkres a v týmu zkompletovat dřevostavbu z prefabrikovaných panelů.
  • Znalost dřevěných konstrukcí a pracovních a montážních způsobů při práci se dřevem.
  • Stát se lídrem týmu nebo s ním ve spolupráci zkompletovat zakázku, spolupracovat s výkresářem, stavaři nebo dalšími řemeslníky.
  • Nářadí netřeba, ale je výhodou.
  • Základní češtinu na komunikaci v týmu, ale vítáme i řemeslníky z UA a dalších zemí.

Co nabízíme:

• Stabilní zázemí menší firmy, velmi rodinné a přátelské prostředí.
  • Částečnou flexibilitu (prostě občas potřebujete k zubaři, ok), pracovní doba je jinak 7-16.00, nebo podle domluvy.
  • 10 000 Kč nástupní bonus po 3 měsících.
  • 4 týdny dovolené, placené přesčasy a hodně povedené firemní akce.
  • Práce možná na HPP i IČO, popřípadě smlouvu o dílo.
  • možnost učit se nebo kariérně růst, podle toho, co všechno máš za sebou.

Nástup je možný víceméně ihned nebo podle domluvy v začátkem roku 2023.

Pokud tě to zaujalo nebo se chceš dozvědět víc, tak pošli zprávu nebo svůj životopis a my se ti ozveme. Popřípadě nám rovnou zavolej a řekneme si víc.

Truhlářský tým nebo truhlář / Nástupní bonus!

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny), absolventy
Lokalita Libčice nad Vltavou
Firma DEVOTO SE
Kategorie Obsluha strojůTesař / TesařkaTruhlář / Truhlářka
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 55.000 Kč
Kontakt Lenka Švelchová

DEVOTO je česká firma s 14letou tradicí. Vyrábíme nadčasové interiéry i kusový nábytek pro děti a dospělé. Naše týmy pracují na sériové i zakázkové výrobě podle našich návrhů i ve spolupráci s architekty.  Celkem je nás cca 30 a máme moderní vybavenou dílnu s lakovnou, administrativní zázemí a showroom v areálu šroubáren v Libčicích u Prahy.

Hledáme TRUHLÁŘSKÝ TÝM - zajetou dvojici, která by se samostatně ujala menších i větších projektů. Máme moderní stroje, kvalitní příruční vybavení a hlavně super partu. Jestli jsi sám o sobě, tak nevadí, máme jednoho truhláře, co hledá parťáka do dvojice.

Jak u nás funguje truhlářský tým?

• Stará se o výrobu a montáž nábytku, kuchyní a dalších prvků - od konzultace s výkresářem po instalaci.
  • Spolupracuje na každodenní bázi s managerem produkce, průběžně s vedoucím výroby nebo nákupem a výkresáři.
  • Pracuje s deskovým materiálem, dýhou i masivem na moderních truhlářských strojích

Komu se bude u nás bude líbit?

• Těm, kdo mají rádi svoje řemeslo - truhlařinu.
  • Těm, co mají smysl pro odpovědnost a dotahují zakázky do konce a do detailu.
  • Těm, co se rádi během práce nebo na pivu po práci zasmějou.
  • Těm, kdo se třeba rádi zapojí i do procesů na dílně/firmě - inovace vítáme!

Co nabízíme?

• Stabilní zázemí menší firmy, velmi rodinné a přátelské prostředí.
  • Částečnou flexibilitu (prostě občas potřebujete k zubaři, ok), pracovní doba je jinak 7-16.00 - plus většina instalací je v Praze a jejím okolí.
  • 20 000 Kč nástupní bonus pro tým.
  • 4 týdny dovolené, placené přesčasy a hodně povedené firemní akce.
  • Práce možná na HPP i IČO.
  • možnost učit se nebo kariérně růst (vedení týmu, specializované projekty)

Nástup je možný ihned, nebo podle domluvy. Pokud chcete vědět víc, tak nám pošlete svůj životopis nebo nám rovnou zavolejte a řekneme si víc!

Devoto

Datum vložení: 7. 12. 2022 9:26