Pracovník/ce v sociálních službách

Město Libčice nad Vltavou hledá parťáka nebo parťačku do týmu pečovatelek v domácnostech. Práce je vhodná pro ty, co uvítají samostatnou práci a nebojí se pomáhat lidem, kteří by bez naší pomoci nemohli zůstat doma. Máte zájem? Vaše dotazy ráda zodpoví vedoucí pečovatelské služby.

Nabídka volného pracovního místa - pracovník/pracovnice v sociálních službách

Hledáme parťáka nebo parťačku do týmu pečovatelek v domácnostech. Práce je vhodná pro ty, co uvítají samostatnou práci a nebojí se pomáhat lidem, kteří by bez naší pomoci nemohli zůstat doma.

Co je náplní práce? Péče o domácnost, příprava a podávání jídla, kontrola klienta. A také příležitost pomáhat s udržováním sociálních kontaktů i duševní kondice. U každého klienta vás zaškolíme.

Máte zájem? Dejte nám o sobě vědět! Stavte se za námi na městském úřadu za vedoucí pečovatelské služby Magdalenou Šaclovou. Anebo ji rovnou napište email na magdalena.saclova@libcice.cz.

MĚSTO  LIBČICE NAD VLTAVOU přijme pracovníka(-ci) na 1 pracovní místo: pracovník(-ce) v sociálních službách

Našemu zaběhnutému týmu pečovatelek hledáme organizačně schopnou, komunikativní a pracovitou posilu s praktickými zkušenostmi z práce v pečovatelské službě. Nabízíme prostor pro samostatnou práci, vlastní rozvoj a iniciativu, i práci v přátelském ženském kolektivu.

Umožníme vám dále se učit a zlepšovat se, budeme vás podporovat v adaptaci v novém zaměstnání.

Jaká práce Vás čeká?

• sociální práce s cílovou skupinou naší pečovatelské služby a jejich rodinnými příslušníky
  • podpora uživatelů v naplňování individuálních plánů
  • propojování cílových skupin služby a místní komunity
  • rozvoj dobrého jména naší služby a její propagace
  • zajištění provozu dle vnitřních pravidel a evidence práce do IT systému
  • pružná pracovní doba rozvržená mezi ranní a odpolední směny v rozsahu podmínek stanovených Středočeským krajem pro terénní sociální služby a v koordinaci s pracovním týmem pečov. služby

nástup 1.3.2024 (nebo dle dohody)

místo výkonu práce - Pečovatelská služba Libčice nad Vltavou, Na Radosti 457, Libčice nad Vltavou

Co nabízíme?

• zaškolení a odbornou podporu i možnost rozvíjet se v rámci dalšího vzdělávání
  • smysluplnou, zajímavou a různorodou práci v profesionálním týmu
  • Platové zařazení: plat. třída 5 (podle Nařízení vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě č. 341/2017 Sb.)
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny placeného pracovního volna
  • čerpání zaměstnaneckých benefitů (do výše až 30 tis. Kč/rok, vč. stravenek v hodnotě 100 Kč za každý odpracovaný den)
  • odměny a osobní ohodnocení (pro zkušební době)
  • možnost profesního vzdělávání a osobnostního růstu, prostor pro seberealizaci a vlastní invenci
  • možnost podílet se na rozvoji naší pečovatelské služby, možnost zlepšovat zaběhnuté postupy
  • supervizní a metodická podpora
  • přátelský pracovní kolektiv

Co požadujeme?

• minimální ukončené ÚS s výučním listem
  • kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách nebo vzdělávání v oboru sociální práce (dle  zákona 108/2006 Sb.) výhodou – nabízíme možnost doplnění kurzu
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • uživatelská znalost práce PC (Word, Excel a další) - výhodou
  • respekt k hodnotám a standardům práce zřizovatele
  • zdravotní způsobilost
  • komunikativnost a schopnost jednat s lidmi vč. zvládání stresových situací
  • zkušenost práce s cílovou skupinou seniorů a osob se zdravotním postižením
  • časová flexibilita
  • trestní bezúhonnost
  • ochotu učit se novým věcem a schopnost aktivní práce v týmu
  • praxe v oboru vítána (sociální služby, neziskový sektor, cílová skupina sociálně vyloučení)

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Pošlete nám Váš strukturovaný životopis, budeme se těšit! Lhůta pro podání přihlášky: nejpozději do pátku 23. února 2024, do 12:00 hodin.

page1image2247975616

S dotazy na upřesnění nabízené pozice neváhejte kontaktovat:

• starostku Ing. Petru Peleškovou (petra.peleskova@libcice.cz)
  • vedoucí pečovatelské služby Bc. Magdalénu Šaclovou (magdalena.saclova@libcice.cz)

Přihláška musí být podána písemně v zalepené obálce s označením Výběrové řízení – pracovník v sociálních službách.

Přihlášku je nutno doručit do podatelny Městského úřadu Libčice nad Vltavou na adresu: nám. Svobody 90, 252 66 Libčice nad Vltavou.

V případě elektronického podání prostřednictvím datové schránky nebo emailem se zaručeným elektronickým podpisem je nutné, aby přílohy byly autorizovaně konvertovány nebo doloženy v listinné podobě.

Přihláška zájemce musí obsahovat tyto náležitosti:

a)  jméno, příjmení a titul zájemce;

b)  datum a místo narození zájemce;

c)  státní příslušnost zájemce;

d)  adresu trvalého pobytu zájemce;

e)  číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana;

f)  datum a podpis zájemce.

K přihlášce prosím připojte tyto doklady:

g) profesní životopis;

a)  výpis z evidence Rejstříku trestů - ne starší než 3 měsíce (možno předložit až při ústním pohovoru);

b)  kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání – úředně ověřenou kopii (možno předložit až při ústním pohovoru);

c)  čestné prohlášení o bezúhonnosti - dotyčný nebyl v posledních 5 letech pravomocně uznán vinným za přestupek nebo správní delikt za jednání související s druhem práce, na kterou se hlásí

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

V Libčicích nad Vltavou dne 8. 2. 2024

Ing. Petra Pelešková, startostka města