Na naplnění nového webu pracujeme průběžně a prosíme uživatele, aby zatím projevili určitou shovívavost, děkujeme.

KORONAVIRUS: přehled platných omezení od 17. ledna 2022, kompletní informace o aktuálních opatřeních.

Česká mše vánoční

Česká mše vánoční 1

Poslední adventní neděli 19. prosince od 17.30 hodin proběhne v evangelickém kostele již tradiční Vánoční mše J. J. Ryby.

Poslední adventní neděli 19. prosince od 17.30 hodin proběhne v evangelickém kostele již tradiční Vánoční mše J. J. Ryby.

Těšit se můžete na vystoupení pěveckého sboru Scandula se sbormistrem Janem Šindelářem, na varhany zahraje Pavel Loukota, zpívat budou sólisté Alžběta Měkotová - soprán, Kamila procházková - alt, Petr Jedelský - tenor a Miroslav Jirák - bas. Komorní orchestr bude řídit Luboš Harazin.

Vstup dle platných vládních nařízení pouze pro očkované a prodělané nemoci covid, prosíme u vstupu do kostela předložit platné potvrzení.

Kapacita vánočního koncertu dle nařízení vlády je 1000 návštěvníků, na všechny se tedy dostane.

Zve vás Libčický občanský spolek LOS za podpory města Libčice nad Vltavou

Datum vložení: 9. 12. 2021 15:49