Na naplnění nového webu pracujeme průběžně a prosíme uživatele, aby zatím projevili určitou shovívavost, děkujeme.

KORONAVIRUS: přehled platných omezení od 17. ledna 2022, kompletní informace o aktuálních opatřeních.

Dotazník k regeneraci sídliště Sahara

Vážení spoluobčané,
v současné době připravujeme žádost o dotaci na regeneraci sídliště Sahara. Cílem je zlepšení prostředí na sídlišti, doplnění a obnova mobiliáře, komunikací a zeleně.

Protože se jedná o váš domov, zajímají nás Vaše nápady, myšlenky a podněty, které mohou vést ke zlepšení celého sídliště.

Dotazník lze vyplnit na: https://docs.google.com/forms/

Výsledky ankety budou zveřejněny na webových stránkách města a budou prezentovány na veřejném setkání před domem č.p. 714 dne 2. 11. v 17 hod, kde budete moci předat své postřehy a náměty i projektantce návrhu regenerace a zástupcům města. Výsledky ankety naleznete také na webových stránkách města.

Dotazník je možné vyplňovat do pondělí 25. 10. 2021.

Děkuji za Váš čas a spolupráci.
Vít Penížek,
místostarosta města Libčice nad Vltavou