Od 2. dubna se budou v Letecké prořezávat stromy. Prosíme respektujte zákaz parkování, aby nedošlo k poškození aut.

Výběrové řízení – šéfredaktor/ka Kralupského zpravodaje

Město Kralupy nad Vltavou vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce: šéfredaktor / šéfredaktorka Kralupského zpravodaje

Místo výkonu práce: Kralupy nad Vltavou

Požadavky

• Bezúhonnost,
  • vzdělání minimálně VoŠ, obor žurnalistika, a nebo osobní zkušenost s redakční prací: základní schopnost řízení procesu vydávání zpravodaje, zkušenost s možností optimálního využití omezeného prostoru zpravodaje a porozumění pro synergické fungování obsahu a inzerce (nutné doložit kontaktní údaje pro reference prokazující alespoň část z výše uvedeného).

Předpoklady

• schopnost dobrého písemného projevu (česky správně, bez chyb, čtivě)
  • znalost místních poměrů (výhodou),
  • nezávislost na politické reprezentaci,
  • časová flexibilita,
  • schopnost korektury vlastního i jiného písemného projevu,
  • zodpovědnost a schopnost dodržovat pravidla vydávání zpravodaje,
  • koncepčnost (schopnost si rozplánovat činnost do více čísel, mít určitou vizi a promyšleně nastavovat profilová témata),
  • dobrá schopnost komunikace s redakcí / redakční radou,
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti, schopnost komunikace s veřejností,
  • odpovídající znalost práce na PC – práce s textovým editorem, tabulkami, sociálními sítěmi a weby
  • odpovídající fotografické dovednosti,
  • zkušenosti s komunikací s veřejností,
  • řidičské oprávnění skupiny „B.“

Nástup: dle dohody

Platové zařazení: platová třída: 10, dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů a zákona č. 262/2006 Sb. (zákoník práce). Možnost mimořádných odměn a zaměstnaneckých benefitů.

Lhůta pro podání přihlášek: do 31.08.2021, místo a způsob podání přihlášek:

• osobně do podatelny MěÚ
  • písemně na adresu: MěÚ Kralupy nad Vltavou, Palackého nám. 1, 278 01 Kralupy nad Vltavou

Přihlášky adresujte k rukám personalisty Bc., Terezy Pulcové a uzavřenou obálku označte „Výběrové řízení na šéfredaktora Kralupského zpravodaje – NEOTVÍRAT!“ V pravém horním rohu obálky uveďte jméno a adresu odesílatele i v případě, že přihlášku podáváte přímo na podatelnu!
Přihlášku NELZE zasílat prostřednictvím elektronické pošty.

Přihláška musí obsahovat
  • jméno, příjmení a titul uchazeče,
  • datum a místo narození,
  • státní příslušnost,
  • místo trvalého pobytu,
  • číslo občanského průkazu,
  • datum a podpis.

K přihlášce se připojí tyto písemnosti a doklady

• motivační dopis,
  • profesní životopis obsahující údaje o dosavadních zaměstnáních (časový sled a druh vykonávané práce),
  • výpis z evidence Rejstříku trestů - ne starší 3 měsíců (originál nebo ověřenou kopii),
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
  • koncepce strategie fungování a rozvoje Kralupského zpravodaje, rozsah max. 3 str. formátu A4.

Pro urychlení komunikace doporučujeme uchazečům uvést v přihlášce telefonický kontakt.

V případě dotazů kontaktujte personalistu Bc. Terezu Pulcovou na tel. 315 739 890, mobil: 777 798 222 nebo e-mailu: tereza.pulcova@mestokralupy.cz.
Po uplynutí lhůty pro podání přihlášek, tj. 31.08.2021, výběrová komise posoudí, zda uchazeči splňují stanovené podmínky a pozve je k pohovoru. Následně tajemník MěÚ rozhodne o výběru uchazeče. Všichni uchazeči budou písemně informováni o výsledku výběrového řízení.

MěÚ Kralupy nad Vltavou si vyhrazuje právo neuzavřít pracovní poměr s žádným z uchazečů nebo výběrové řízení zrušit.

Datum vložení: 5. 8. 2021 15:09
Datum poslední aktualizace: 21. 10. 2021 15:13